Foci: Soroksár SC – Budaörs 2-1 (0-1)

0
1053

Nyugodtan kijelenthetjük, az első félidőben teljesen megérdemelten szereztük meg a 43. percben a vezetést. Pethő remekül cselezett a tizenhatos előterében, majd passzolt középre, az üresen érkező Sajbán Máténak, aki az üres kapuba passzolt 0-1. A második félidőben azonban a Soroksárnak elég volt két lehetőség, amivel végül sikerült a három pontot „otthon” tartania.

„A Soroksárnak két helyzet elég volt a három pont megszerzéséhez, nekünk hat ziccer is kevés volt az egyhez” – értékelt Bognár György vezetőedző.

A mérkőzés jegyzőkönyve az MLSZ adatbázisán tekinthető meg, ide kattintva.

SOROKSÁR SC–BUDAÖRS SC 2–1 (0–1)
Dabas, 200 néző. Vezette: Csonka Bence (Buzás Balázs, Bornemissza Norbert)
SOROKSÁR: Kovács D. – Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Silye – Gyömbér, Tamási Zs. (János, 63.) – Albert Á., Huszák, Lakatos I. (Derekas, 90.) – Pergel (Pál A., 63.). Vezetőedző:Lipcsei Péter
BUDAÖRS: Kemenes – Marques, Kékesi, Tányéros, Medgyes – Sajbán Miklós (Horváth R., 74.), Bakos – Pethő (Fodor D., 82.), Czvitkovics, Deli –  Sajbán Máté. Vezetőedző: Bognár György
Gólszerző: Sajbán Máté (0–1) a 44., Albert Á. (1–1) a 65., Gyömbér (2–1) a 86. percben

Szeged 2011-Szolnoki MÁV FC 2-0 (0-0)
Kazincbarcika SC FC-Budafoki MTE 2-1 (0-1)
Soroksár SC-Budaörsi SC 2-1 (0-1)
Dorogi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 3-0 (2-0)

Az élcsoport: 1. Kisvárda 10 pont (10-4), 2. MTK 10 (7-2), 3. Kazincbarcika 10 (5-2)

Forrás: bsc1924 és MTI