Megnyerte a kick-box kupát a budaörsi egyesület

0
2301

Tizenöt egyesülettől 153-an neveztek a vasárnapi, október 14-i IX. Budaörs – Intersport Kick-box Kupára, amit a Budaörsi Kick-Box SE rendezett a Herman Ottó Általános Iskolában. Izgalmas, látványos versenyre lehetett számítani, és az is volt – tudtuk meg – Katona Barnabástól, aki a 9 éve alakult budaörsi egyesület vezetőedzője. (Az egyesületről bővebben ITT írtunk.)  „Három szabályrendszerben rendeztük meg versenyünket. Mi 14 versenyzővel indultunk a tornán és 7 arany, 10 ezüst és 8 bronz érmet nyertünk. Így 3 ponttal megelőzve a veresegyházi sportegyesületet és hat ponttal a Király teamet, összesítésben az elsők lettünk. Kiemelkedően versenyzett felnőtt -63 kg-ban Oláh Bence, aki mindhárom kategóriában elindult és 2 aranyat és 1 ezüst érmet nyert. Kadett 2 lány -50 kg csoportban Vas Virág 2 arany éremmel zárt, a kadett 2 fiú -55 kg-ban pedig Dolhay Péter, aki szintén két kategóriában indult, 2 arany érmet nyert. Köszönjük Budaörs város önkormányzatának és a budaörsi Intersport áruháznak a segítségüket, támogatásaikat, és a kilátogatott nézőknek a buzdítást!