Foci: budaörsi győzelem a győriek ellen

0
872

A győri ETO stadionban vendégszerepelt tegnap késő délután a Budaörs felnőtt férfi futballcsapata. A végeredmény: 1-2, tehát nyertek a mieink.

A Merkantil Bank Liga NB II, 10. fordulójában a győri ETO stadionban a budaörsi kezdőcsapat tagjai Kemenes, Menyhárt, Gyurácz, Tányéros, Medgyes, Sajbán Miklós, Bakos, Czvitkovics, Sajbán Máté, Deli, Horváth Roland, és a csérek Bese, Csobánki, Horváth Roland, Lengyel, Ódé, Fodor, Pethő
Az időpont: 2017.09.24. (vasárnap) 18:00 óra. A mieink első góljára a 42. percig kell várni, amikor Menyhárt beadására remekül érkezett középen Sajbán Máté, aki a labdát fejjel, a bal felsőbe jutatta. Majd az 50. percben jött a következő: Czvitkovics állt a labda mögé 25 méterre a kaputól, majd tekerte a sorfal felett a labdát, a jobb felsőbe, így 0-2. Ám a 82. percben a győriek játékosa átemelte a budaörsiek kapusát és ezzel egy szép egy találatot az ellenfél is érvényesített, így a végeredmény 1:2. A 90. percben még egy bravúros védésre is szükség volt a kapusunk részéről, majd 3 perc hosszabbítás után játékvezető lefújta a mérkőzést és a budaörsiek győztek a győriek otthonában

Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló:
MTK Budapest-Soroksár SC 5-2 (2-1)
FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 0-6 (0-3)
ZTE FC-Budafoki MTE 2-2 (0-1)
ETO FC Győr-Budaörs 1-2 (0-1)
Soproni VSE-Dorogi FC 1-2 (0-1)
Kisvárda-Szolnoki MÁV FC 2-3 (0-1)
Ceglédi VSE-Gyirmót FC 0-4 (0-3)
Mosonmagyaróvár-Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0)
Szeged 2011-KBSC 0-1 (0-0)
BFC Siófok-Vác FC 0-2 (0-1)
Az élcsoport: 1. MTK Budapest 25 pont, 2. Kisvárda 23 (24-13), 3. Kazincbarcika 23 (13-10) 23

Forrás: bsc1924 facebook oldala, eto.hu és MTI