Vidékbajnok lett Olivér, a BSC teniszezője

0
859

Március 16 -18-ig Győrben rendezték meg a teniszezők Felnőtt I. Osztályú Vidék Bajnokságot, ahol a Budaörsi Sport Club fiatal kiválósága, Varga Tóth Olivér is indult és tarolt.

A versenyt Varga Tóth Olivér a BSC teniszezője harmadik kiemeltként kezdte a hétvégén Győrben a felnőtt vidékbajnokságon, de felül tudta múlni a ranglistán nála előrébb jegyzett ellenfeleit. Az elődöntőben kellett mindent bele adnia, hogy három szettben nyerjen az első kiemelt Hejjas Csongor ellen. A többi meccsét két szettben tudta hozni Olivér. Még a döntőben is 6:3; 6:3 arányban bizonyult jobbnak a második kiemelt Bálint Dávid, ellen. Olivér a BSC-ben két éve a Szuper Ligás csapatunk meghatározó tagja. Idén érettségizik, de a legtöbb időt a teniszre fordítja, és ez az eredménye is elsősorban a kemény edzéseknek köszönhető – mondta lapunknak Komáromi Gábor a BSC szakosztályának a vezetője és vezetőedzője.