Foci: kikapott Budaörs az újonc Kaposvártól (2:3)

0
810

Az NB II-ben a Merkantil Bank Liga 4. fordulójában, Tatabányán fogadtuk az újonc Kaposvári Rákóczi FC-t.

Nem kezdtük jól a mérkőzést, körülményesen, és rossz ritmusban kezdtünk, amit a vendégek a 8. percben ki is használtak. Beliczky érkezett remekül a centerezésre, amit a védők között a kapuba passzolt 0-1
A 18. percben sikerült egyenlítenünk. Medgyes beadását kanalazta vissza remekül Fodor, a hosszún érkezett Sajbán Máté, aki betuszkolta a labdát a kapuba 1-1
A folytatásra sikerült felvenni a mérkőzés ritmusát, de gólt ezúttal ismételten a Kaposvár szerzett a 41. percben. Fényes szabálytalankodott a tizenhatoson belül, amiért sárgalapos figyelmeztetést kapott, a labda mögé Rajczi állt, aki a bal alsóba passzolt 1-2
A hosszabbításban sikerült büntetőből egalizálni az eredményt. Sajbán Máté harcolt ki büntetőt, a labda mögé Lengyel állt, és a kapu jobb felső sarkába lőtt 2-2
A második félidőben többet birtokoltuk a labdát, több veszélyes helyzetet is kidolgoztunk, gólt a semmiből még is a vendégek szereztek a 65. percben. Bíró elé pattant a labda szerencsésen, a kapussal szemben a jobb felsőbe lőtt 2-3 így mindhárom pontot el tudták vinni a vendégek.

A szerencsével sem álltunk barátságban. A 72. percben Czvitkovics adott remek labdát Fodornak, aki átvételt követően lőtt kapura, lövése a jobb kapufán csattant.

A mérkőzés folyamán két véleményes büntetőt ítélt meg a csapatok javára a játékvezető. Azonban a második félidőben a Kaposvár tizenhatosán belül több alkalommal is néma maradt a játékvezető sípja csapatunk kárára.

Következő vasárnap Tiszakécske ellen lesz javítási lehetőség.

Bognár György budaörsi szakvezető: „Körülményesen, lassan játszottunk, a Kaposvár pedig kihasználta ezt, amiért gratulálok nekik. Ha én vezetem ezt a meccset, biztosan nyerünk…”

Waltner Róbert kaposvári szakszevezető: „Elégedett vagyok a látottakkal, hiszen egy nagyon jó csapatot győztünk le idegenben. Igazi csapatmunka volt, mindenki a szívét-lelkét kitette a pályára. Gratulálok a fiúknak!”