A BSC Karate novemberi versenyeredményei

0
496

2021. november 6-án volt a Diákolimpia országos döntője, november 20-án a Happy Kids Kupa, november 27-én pedig a Kodomo kupa. A Budaörsi Sport Klub karate szakosztályának tanítványai mindegyik eseményről kiváló eredményekkel térhettek haza.

Diákolimpia Országos Döntő – 2021. november 6.

Szélsőségek napja volt számunka a Diákolimpia, voltak, akik remekeltek a tatamin és voltak olyanok is akiknek ez a verseny inkább a tapasztalatszerzésről szólt.

Nagyon kevés hiányzott Németh Zsoltnak a dobogóhoz, sajnos ellenfele az utolsó másodpercben egy pont különbséggel győzedelmeskedett. Nehezítette dolgát bokasérülése, ennek ellenére szépen helyt állt.

Kiválóan szerepelt Békei Emese, aki három győzelmet aratva Diákolimpiai Bajnok lett kumitében, valamint Ormosi-Marek Viktor, aki katában négy sikeres forduló után állhatott a dobogó legfelső fokára!