Villamosmérnök, épületvillamossági tervező állás

0
1839

Cégünk elsősorban épületvillamossági tervezési munkákkal foglalkozik, ezen belül a teljes szakterületet lefedi tevékenysége, mind erősáramú, mind gyengeáramú vonalon.

Az alábbi munkakörbe keresünk új kollégát:

Villamosmérnök, épületvillamossági tervező

(tapasztalt mérnökök és pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Épületek erős- és gyengeáramú villamos hálózatának tervezése
  • Elosztó berendezések tervezése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Projektek önálló, teljes körű lebonyolítása, dokumentáció elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség (minimum BSc)
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat épületvillamossági tervező mérnöki területen
  • AutoCAD tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Revit tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hazai és külföldi projektekben, nagyberuházásokban való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Munkaidő:

teljes munkaidő

info@kelevill.hu