LIONS jótékonysági teniszverseny Budaörsön – június 28.

0
86

Dr. Németh Viktor LIONS Országos Jótékonysági

Teniszverseny 2025 Budaörs MERT ADNI JÓ!

A verseny célja
A verseny célja, hogy kellemes környezetben, jó hangulatú sport-program keretében erősítse a résztvevők között a barátságot, tegye lehetővé, hogy a LIONS eszmeisége érvényesüljön, azaz úgy érezzük jól magunkat, hogy közben az elesettek megsegítésére is hangsúlyt fektetünk. A versenyen indulók, szponzorok támogatását közvetlenül hátrányos helyzetű (csonka vagy SNI-s taggal bíró) családok sportolni, versenyezni kívánó gyermekeire kívánjuk fordítani.
A verseny szervezője a Budapest-Budaörsi Horizont LIONS Klub (2040 Budaörs, Fodros u. 15/B)
A versenyt a Magyar Ügyvédi Kamara közvetlen támogatásával szervezzük.
A verseny védnökei: Dr. Havasi Dezső a Magyar Ügyvédi Kamara elnöke,
Wittinghoff Tamás Budaörs város polgármestere,
Horváth Miklós a LIONS Clubs International volt nemzetközi igazgatója,
Hunyadi János a LIONS Clubs International 2024-2025 évi magyarországi kormányzója.

A versenyt dr. Németh Viktor, a LIONS International volt magyarországi kormányzója emlékére, családtagjai jelenlétében, közreműködésükkel rendezzük meg.
Versenyigazgató: Csoknyay Bertalan

A verseny időpontja: 2025. június 28. (esőnap 2025. június 29.)

Tervezett kezdés: 10 óra. Gyülekező: 9 óra. Sorsolás és ünnepélyes megnyitó: 9:45
A verseny helyszíne: Budaörsi Teniszcentrum 2040 Budaörs, Baross u. 161. (Honlap: www.budaorstenisz.hu )
Nevezési határidő 2025. június 23. 14:00 óra
Nevezni kizárólag elektronikus úton, a horizontlionstenisz@gmail.com címen lehet név és
kategória megnevezése mellett.

A verseny a LIONS tagjai, ügyvédek, valamint a további TÁMOGATÓK számára kerül közösen megrendezésre női egyéni, férfi egyéni, női páros, férfi páros és vegyes páros kategóriában.
Nevezési díj egy kategóriában indulás esetén 10.000 Ft/fő, több versenyszámban indulás esetén további 6.000 Ft.
A nevezési díjat/díjakat legkésőbb a nevezéssel egy időben kell átutalni a Horizont LIONS Klub OTP-nél vezetett 11742173-26043827 sz. jótékonysági számlájára (a versenyző nevének és a kategóriának a megnevezésével). Ugyancsak erre a számlára várjuk a pénzbeli támogatásokat. Ez utóbbiak kizárólag a verseny jószolgálati céljára használhatók fel, a verseny szervezéséhez nem.
Lebonyolítás: Egyéniben egyenes kieséses rendszerben, melyben a mérkőzések nevezésszámtól függően összesen 4, 5 vagy 6 megnyert játékig tartanak, ahol a győzelemhez 2 játékkal kell vezetni. Döntetlen játszmaállásnál tie breakkel döntik el a felek a mérkőzés végkimenetelét. A párosok kategóriái nevezésszámtól függően csoportos lebonyolításban vagy kiesés rendszerben kerülnek megrendezésre, az egyéni tornákkal azonos játékszabályokkal.
Díjazás: Győzteseknek (I. helyezettek) kupák, I.-II.-III. helyezetteknek érem, illetve valamennyi résztvevőnek oklevél.
További tudnivalók:
– eredményhirdetés közvetlenül a verseny vége után,
– a verseny helyszínén a versenyzők számára büfé üzemel
https://horizont.lions.hu/programok
Fogadás: A versenyt követően aznap este 18:00 órakor vacsorával egybekötött fogadást tartunk, ahol a védnökökkel és a LIONS magyarországi kormányzójával lehetőség lesz barátkozásra, kellemes beszélgetésre (a vacsora a’la Carte, önfinanszírozással, a családtagokat, barátokat is szívesen látjuk).
Szállás: igény esetén szívesen állunk minden résztvevő rendelkezésére és keresünk megfelelő szállást. Az igényeket legkésőbb június 01-ig kérjük jelezni a kutsch.dr@gmail.com-ra!

Szeretettel várunk minden sportolni és jótékonykodni vágyó hölgyet, urat, hogy egy
nemes cél érdekében együtt üthessük a labdát és nyithassuk meg szívünket. Jó
felkészülést kívánunk!

Budaörs, 2025. május 14.

Dr. Kutsch Zoltán s.k. Leveleki Bence s.k. a Szervező Bizottság Elnöke a Szervező Bizottság titkára, LIONS volt magyarországi kormányzó 2002-2003 a budaörsi Horizont LIONS klub tagja, a budaörsi Horizont LIONS Klub elnöke

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here