Közönségszervezői álláslehetőség a Budaörsi Latinovits Színházban

0
623

Dinamikusan fejlődő színházunk keresi elhivatott, a színházi közönségszervezésben járatos munkatársát, színházjegyek értékesítésére, ügyfélkapcsolatok ápolására.

Feladatok:

  • színházjegyek és bérletek értékesítése, közönségkapcsolati hálózat kialakítása és működtetése
  • az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, jegyfoglalások kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • új értékesítési lehetőségek keresése, kapcsolattartás, kapcsolatfelvétel cégekkel, közintézményekkel (iskolák, óvodák)
  • bizományosi rendszer kiépítése
  • pénztárkezelés, alkalmi jelleggel
  • a színház repertoárjának naprakész ismerete
  • együttműködés a színház marketinges munkatársaival

Elvárások:

  • 3 éves szakmai gyakorlat színházi jegyértékesítésben
  • legalább középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • InterTicket és MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • határozott, kedves fellépés
  • konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság és terhelhetőség

Várjuk jelentkezésed,

– ha szívesen dolgoznál a színház érdekes, változatos világában,

– ha szívesen alkalmazkodsz a színház profiljából adódó kihívásokhoz,

– ha szeretnéd egy lendületes csapat tagjaként támogatni a színház fejlődését új jegyértékesítési lehetőségeket keresve.

Munkatársunk lehetsz 2022. augusztus 15-ei kezdéssel, teljes munkaidős, határozatlan időre szóló munkaviszonyban.

A jelentkezésedet írásban, fényképes önéletrajzzal a munkaugy@latinovitsszinhaz.eu e-mail címre várjuk, 2022. július 15-ig.