Foci NB II: tegnap győzött a Budaörs a Siófok csapata ellen

0
573

Sikeresebb volt a Budaörs az NB II Labdarúgó Merkantil Bank Liga 2. fordulójában, mint az elsőben. A BFC Siófok ellen 3:2-re nyert a „hazai” pályán, Tatabányán.

Siófoki helyzettel indult a találkozó, Kovácsnak kellett védenie a 2. percben. Két perccel később Kecskés lőtt fölé. Nem sokáig váratott magára az első találat. Az 5. percben Molnár Tibor lövését még védte Hutvágner, a kipattanó azonban Horváth Roland elé került, aki kihasználta a kínálkozó lehetőséget. Négy perccel később Halmai veszélyeztetett fejjel, próbálkozása fölé ment. A 27. percben ismét Halmai előtt adódott lehetőség, lövése a felső lécről pattant ki. A 30. percben megfogyatkozott a Siófok, miután Polényi megkapta második sárga lapját. A 34. percben Menyhárt kanyarított középre, Molnár Tibor érkezett jól, fejese azonban mellé ment. 5 minutummal később Horváth Roland maradt üresen középen, és fejelt mellé. A 43. percben Horváth Emilnek kellett hatalmasat mentenie, miután Kovács Péter rosszul mozdult ki a kapuból.

A második játékrészben csapatunk veszélyeztetett először. Molnár Csaba szabadrúgása szállt el centikkel a jobb felső mellett. A 71. percben egyenlített a vendégcsapat. Balogh szabadrúgásból talált a kapuba. Nem sokáig volt azonban döntetlen az állás, erről pedig Halmai gondoskodott, aki Molnár Tibor nagyszerű beadását fejelte a kapuba a 73. percben. Egy perccel később Elek lövését védte Kovács Péter. A 76. percben ismét eredményes volt a BSC, Marques-Airosa egy jó csel után passzolt középre, Petneházi érkezett és a jobb alsóba gurított. A 85. percben szépítettek a vendégek, Elek elé került a labda, aki a jobb felsőbe lőtt. A 89. percben még Hutvágnernek kellett bravúrt bemutatnia Tamás Olivér lövésénél, több helyzet azonban már nem volt.

Budaörs: Kovács, Menyhárt, Fényes, Kékesi, Tamás, Sajbán, Molnár Tibor, Molnár Csaba, Horváth Roland, Horváth Emil, Halmai

Cserék: Szabó, Gyurácz, Petneházi, Halácsi, Váradi, Marques-Ariosa, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

BFC Siófok: Hutvágner, Deutsch, Horváth, Kecskés, Hajnal, Tömösvári, Horváth P., Polényi, Jagodics, Kiss, Tajthy

Cserék: Kovács, Medgyesi, György, Elek, Lapos, Balogh, Nikházi

Vezetőedző: Gál István Róbert

PERCRŐL PERCRE

A csapatok megkezdték a melegítést.

A Siófok csapata tiszta sárga szerelésben lép pályára

Csapatunk Zöld fehér csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A játékvezető a sípjába fúj, csapatunk kezdi a mérkőzést

2′ Kovács védett remekül egy lövést követően

4′ Kecskés távoli lövése szállt a kapu fölé

5′ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Molnár Tibor lövését védte Hutvágner, a kipattanóra remekül érkezett Horváth Roland aki a kapuba passzolta a labdaát 1-0

9′ Halmai fejese suhant el a kapu elött veszélyesen

18′ Polényi kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

27′ Molnár Tibor passzolt középre remekül, Halmai érkezett, lövése a felsőlécről pattant ki

30′ Polényi megkapja a második sárgalapját buktatásért, így a játékvezető az öltözőbe küldi idő elött egy piros lappal

34′ Menyhárt tekert középre, Molnár Tibor remekül érkezett, fejese a kapu mellé szállt

37′ Kettős csere a vendégeknél, Kecskés és Tömösvári helyén, Elek és Balogh a páylán

39′ Horváth Roland maradt üresen középen, fejese a kapu mellé ment

43′ Horváth Emil mentett hatalmasat miután Kovács rosszul lépett ki kapujából

A játékvezető 1 percet hosszabít

A játékvezető lefújta az első félidőt

A játékvezető elindítja a második félidőt

52′ Jagodics kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

53′ Molnár Csaba szabadrúgása szállt a jobb felső mellé centikkel

59′ Cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Petneházi a pályán

67′ Cserél csapatunk, Menyhárt helyén, Marques-Ariosa a pályán

71′ GÓL! Balogh távoli szabadrugása talált utat a kapuba 1-1

73′ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Molnár Tibor remek beadását fejelte üresen a kapuba Halmai

74′ Elek lövését védte magabiztosan Kovács

75′ Cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Pethő a pályán

76′ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!!! Marques-Ariosa remek csel után passzolt középre, Petneházi érkezett és a jobb alsóba gurított 3-1

80′ Elek közeli fejesét védte remekül Kovács

85′ GÓL! Elek elé került szerencsésen a labda aki a jobb felsőbe lőtt 3-2

89′ Tamás lövését védte bravúrral Hutvágner

90′ Elek kapott sárgalapos figyelmeztetést reklamálásért