Foci NB II : Szolnok-Budaörs: 1-0 (ez volt a 3. forduló)

0
616

Merkantil Bank Liga 3. forduló | Szolnoki MÁV FC – Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

Augusztus 8-án zajlott a Szolnoki MÁV FC – Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 3. fordulója. A végeredmény Szolnok-Budaörs: 1-0. A Budaörs megérdemelt volna egy pontot, de a jobb helyzetkihasználásának köszönhetően a Tisza-parti csapat otthon tudta tartani a három pontot.

Helyszín: Szolnok, Szolnok Tiszaliget Stadion
Időpont: 2020.08.09. (vasárnap) 19:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács János(asszisztens: Márkus Tamás, Horváth Róbert). Tartalék játékvezető: Hanyecz Bence

Kezdő csapatok

Szolnok: Molnár-Farkas, Bárdos, Kotula, Horgosi, Tisza, Csirmaz, Tóth, Kovács, Novák, Tamás, Földi

Cserék: Csáki, Rokszin, Szabó, Vólent, Kurdics, Kónya, Szekszárdi

Vezetőedző: Csábi József

Budaörs: Kovács, Marques-Ariosa, Fényes, Kékesi, Gyurácz, Molnár Csaba, Molnár Tibor, Petneházi, Horváth Roland, Sajbán, Halmai

A játévezető a sípjába fúj, Csapatunk kezdi a mérkőzést

5′ A játék a középpályán zajlik

12′ Kékesi kanalazott vissza egy szöglet után kifejelt labdát, Molnár-Farkas remekül védett

18′ Tóth fejese szállt veszélytelenül a kapu mellé

21′ Kotula akrobatikus mozdulatta lőtt kapura, próbálkozása a kapu fölé szállt

23′ Tisza távoli lövése pattant meg a védőn, a szöglet veszélytelennek bizonyult

29′ Halami kapott remek labdát, lövését közvetlen közelről, Molnár-Farkas védte bravúrral

33′ Sajbán kapott remek labdát a tizenhatoson belül, lövése a jobb alsó mellé ment

36′ Halmai remekül indította magát, a kapuban Molnár-Tóth sem aludt, remekül lépett ki kapujából és Halmai elött, bírtokba vette a labdát

42′ Gyurácz kapja az első sárgalapot a mérkőzésen, visszahúzásért

43′ Bárdos lövését védte magabiztosan Kovács

44′ Halmai került helyzetbe a tizenhatoson belül, lövését Molnár-Farkas védte bravúrral

45′ Tóth lövését védte magabiztosan Kovács

A játékvezető 1 percet hosszabít

A játékvezető lefújta az első félidőt

Félidőben cserél a hazai csapat, Tamás helyén, Vólent a páylán

A játékvezető elindítja a második félidőt

50′ Petneházi szabadrúgása szállt el a bal felső felett

55′ Petneházi kapott remek labdát a tizenhatoson belül, amit egy remek átvételell koronázott meg, lövése a kapu fölé szállt

59′ Bárdos fejese szállt a jobb alsó mellé centikkel

60′ Cserél a hazai csapat, Földi helyén, Rokszin a páylán

62′ Tisza kapás lövée szállt veszélytelenül a kapu fölé

63′ Cserél csapatunk, Molnár Tibor helyén, Pethő a pályán

64′ Pethő lövését követően pattant a hazai játékos kezére a labda, a játékvezető sípja néma maradt

68′ Halmai tizenhatról leadott lövése szállt a kapu fölé

75′ Cserél a hazai csapat, Tóth helyén, Kónya a pályán

76′ Fényes kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

80′ cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Horváth Emil a pályán

83′ Halmai remek cselt követően lőtt kapura, ám a lövés pillanatában elcsúszott, így a labda a kapu mellé gurult

84′ Cserél csapatunk, Halmai helyén, Halácsi a pályán

86′ GÓL! Rokszin lövését még bravúrral védte Kovács a kipattanót beadták a vendégek amire Novák érkezett remekül, fejese a bal felsőben landolt 1-0

89′ Vólent kapott sárgalpaos figyelmeztetést elrúgott labdáért

90′ Fényes beadása csúszott le, Molnár-Farkas bravúrral tolta lé fölé, a szöglet veszélytelennek bizonyult