Foci NB II: Három győzelem után budaörsi vereség a Kaposvár ellen

0
601

Az előző idényben még élvonalbeli kaposvári Rákóczitól kapott ki Budaörs tegnap a labdarúgó NB II 2020/21-es idény nyolcadik fordulójában, 3-0-ra. Három győzelem után tehát egy vereség következett.

Márkus Tibor értékelése: „Bennragadtunk a válogatott szünetben. Egy szervezett Kaposvárral találkoztunk, akik ellen nem játszottunk megfelelő ritmusban, míg ők jó százalékkal használták ki a hibáinkat. A második félidőben már jobban pörögtünk, azonban az eredmény tekintetében ez már veszett fejsze nyele volt.”

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2020.09.13. (vasárnap) 16:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Molnár Attila (asszisztens: Bertalan Dávid, Vörös Dániel). Tartalék játékvezető: Sipos Tamás

Kezdő csapatok

Budaörs: Kovács, Marques-Ariosa, Zeke, Fényes, Gyurácz, Molnár Csaba, Sajbán, Petneházi, Horváth Roland, Pethő, Nyári

Cserék: Szabó, Horváth Emil, Molnár Tibor, Kékesi, Halmai, Zsidai, Menyhárt

Vezetőedző: Bognár György

Kaposvári Rákóczi FC: Pogacsics, Szabó Alex, Vachtler, Hadaró, Szakály, Szabó Bálint, Andric, Szarka, Gál, Nagy, Balázs

Cserék: Laky, Nagy J., Erdei, Varjas, Szederkényi, Ur, Földi

Vezetőedző: Várhidi Péter

PERCRŐL PERCRE

A mérkőzés végeredméne: Budaörs-Kaposvár: 0-3 ( 0-2 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 2 percet hosszabít

89′ Cserél a vendég csapat, Szabó Bálint helyén, Földi a pályán

83′ Molnár Tibor érkezett remekül a beadásra, fejese a kapu fölé szállt

81′ Nyári távoli bombáját Pogacsics csak másodjára tudta megfogni remek kis lövés volt

80′ Cserél a  vendég csapat, Andric helyén, Nagy J. a pályán

74′ Petneházi kínálta meg Pogacsics kapuját egy bombával, a célzás sajnos mellé ment centikkel

62′ Marques-Ariosa beadását Sajbán fejelte a kapu mellé

58′ Cserélnek a csapatok, vendég oldalon Szarka helyén, Ur a pályán, míg hazai oldalon Pethő helyén, Molnár Tibor a pályán

51′ GÓL! Szarka kapott megint remek passzt üresen, majd az üres kapuba passzolt 0-3

46′ Andric remek cselt követően tekert a bal alsó mellé centikkel

Csapatunk kezdi a második félidőt

Félidőben cserél csapatunk, Gyurácz, és Horváth Roland helyén, Kékesi és Halmai a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

45+1′ Molnár Csaba érkezett a kipattanóra lövése a kapu mellé ment

A játékvezető 1 percet hosszabít

42′ Pethő tört be a tizenhatoson belülre, lövését Pogacsics védte bravúrral

39′ Gyurácz érkezett remekül a szabadrúgásra, fejesét Pogacsics védte magabiztosan

37′ Horváth Roland fejesét védte Pogacsics

35′ GÓL! Balázs játszotta át a védelmet egyedül, majd a kilépő Kovács mellett a kapuba passzolt 0-2

34′ Pethő érkezett remekül a szögletre, fejese a kapu fölé szállt

31′ Horváth Roland csúsztatását védte magabztosan Pogacsics

25′ Gyurácz kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

22′ Hadaró kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

17′ Pethő lapott remek labdát középe, lövése centikkel a jobb kapufa mellé ment

15′ Szarka félpályáról próbálta meg átemelni Kovácsot, lövése a kapu mellé szállt

13′ Csapatunk játsuik aktívabban, azonban veszélyes támadást még nem sikerült kialakítanunk

7′ GÓL! Szarka kapott üresen labdát a tizenhatoson belül, a kilépő Kovács mellett el tudta vinni, majd az üres kapuba passzolt 0-1