Bukovszki Tünde a Budaörsi Triatlon Klub versenyzője bronzérmet szerzett

0
720

Bukovszki Tünde a Budaörsi Triatlon Klub versenyzője bronzérmet szerzett Balatonbogláron a sprint távú duatlon országos bajnokságon szombaton.

A férfiak között győztes Bicsák Bence az MTI-nek elmondta: bár végre tudták hajtani az eredetileg eltervezett felkészülésüket, ennek ellenére egyelőre még csak keresi a versenyformáját a hosszú nemzetközi szünet után. „Nagyon kellenek az ilyen felhozó viadalok, hogy utolérjük önmagunkat. Márkkal nagyot versenyeztünk, gratulálok neki és mindenkinek másnak is” – mondta.
A nőknél győztes Bragmayer Zsanett mezőnyben egyedüliként ért célba egy órán belül (59:07), őt Sárszegi Noémi és a budaörsi versenyző Bukovszki Tünde  követte, az ő ideje  1:01:15 ó. Az első helyezett az MTI-nek kiemelte: jó formában érzi magát, és folytatja felkészülését a triatlonosok hamarosan újra induló olimpiai kvalifikációjára.