Álláslehetőség a Bárdi Autó Zrt. budaörsi kirendeltségén

0
516

Vállalatunk, a Bárdi Autó Zrt. egy 100%-ban magyar családi vállalkozásból lett nagyvállalat és a megalapítás óta autóalkatrész-kereskedelemmel foglalkozunk.

Az elmúlt évek kihívásai ellenére a stabilitás és folyamatos fejlődés és növekedés jellemző, ennek köszönhetően közel 2000 munkatársnak biztosítunk egzisztenciát és szakmai fejlődési lehetőséget.

Magyarországon 94 kirendeltségen garantáljuk vevőink magas színvonalú kiszolgálását.

Ha szeretnél Te is a csapatunk tagja lenni, dolgozz a budaörsi kirendeltségünkön kiszállítóként vagy értékesítőként!

Kiszállító pozíció:

Rendelkezel vezetési tapasztalattal, B kategóriás jogosítvánnyal? Szívesen dolgoznál autóalkatrészek között? Érdekel az autók világa?

Dolgozz nálunk kiszállítóként!

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:

  • Autóalkatrész kiszállítási feladatok ellátása
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Raktári feladatok ellátása, áru rendszerezése
  • Pénzkezelési és adminisztrációs feladatok

Értékesítő pozíció:

Otthonosan érzed magad az autós közegben? Szívesen dolgoznál autóalkatrészek között, és vonz a kereskedelem világa?

Dolgozz nálunk értékesítőként!

  • Autóalkatrészek és egyéb kiegészítők értékesítése
  • Szakmai tanácsadás az értékesítés során

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér, ahol biztosan megkapod a béred
  • Dolgozói kedvezmény
  • Szakmai előmeneteli lehetőség
  • Klassz, támogató csapat

Kirendeltségünket a következő címen találjátok meg:

2040 Budaörs, Vasút utca 3.

Add le jelentkezésed a kollégáknál, vagy látogasd meg Karrier portálunkat! https://bardiauto.karrierportal.hu/